V rámci svého světového mírového turné višvaguru Mahéšvaránanda strávil první jarní dny na jižní polokouli - na Novém Zélandu a na Fidži.

Nový Zéland 26. září – 12. října

Po workshopech a satsanzích v Aucklandu a Wellingtonu, zůstal višvaguru Mahéšvaránanda několik dní v ášramu Šrí Dévpurídžího v Raumati Beach na pobřeží Kapiti (severně od Wellingtonu), kde se zúčastnil slavnostní inaugurace nového starosty Kapiti Coast Districtu, pana K. Gurunathana. 

ášram Šrí Dévpurídžího v Raumati Beach na pobřeží Kapiti Višvaguru Mahéšvaránanda se zúčastnil slavnostní inaugurace nového starosty Kapiti Coast Districtu pana K. Gurunathana 

Našel si též čas, aby si užil překrásnou přírodu v rezervaci Te Nikau Forest.

Višvaguru Mahéšvaránanda v rezervaci Te Nikau Forest Višvaguru Mahéšvaránanda v rezervaci Te Nikau Forest

Fidžijské ostrovy 13. – 18. října

Višvaguru Mahéšvaránanda byl pozván jako čestný host na večerní satsang na pobočku Bharat Sevashram Sangha v Suvě na Fidži. Členové ášramu poděkovali višvaguruovi Mahéšvaránandovi a  také Fellowshipu Jógy v denním životě a Světové mírové radě  šrí svámího Mádhavánandy za jejich dar více než 70.000  fidžijských dolarů na pomoc při katastrofách.

Finanční prostředky poslali mezinárodní členové Světové mírové rady šrí svámího Mádhavánandy a  Jógy v denním životě ze zemí po celém světě, po loňském cyklonu Winston, který zpustošil Fidžijské ostrovy.

Višvaguru Mahéšvaránanda na Fidži Višvaguru Mahéšvaránanda na Fidži

Světové mírové turné višvagurua Mahéšvaránandy pokračuje v Austrálii, kde navštíví Melbourne, Sunshine Coast, Brisbane a Sydney.